Eredményeink

Versenyeredményeink!

 2013.12.11-én a II. Dél – alföldi Regionális Kamarazene  versenyen minősítést szerzett tanulóink :

Thurzó László Bendegúz - bronz
Gyurcsik  Andrea - bronz
Hallósy Rita Réka - arany
Nagy Orsolya - arany
Szabó Eszter - ezüst
Sonkolyos Anna Léna - ezüst
Dormán Mihály Vilmos - ezüst

2014.03.05-én a XXIV. Csongrád Megyei Kortárszenei Találkozón helyezést  értek el a következő diákok:

Hallósy Rita - kimagasló
Nagy Orsolya - kimagasló
Vágó Angéla - kimagasló
Gyurcsik Andrea - kimagasló
Németh Éva - kiváló
Vágó Natália - kiváló
Szűcs Lilla - kiváló
Szélpál Csenge - kiváló
Császár Marcell - jó
Nagy Kadosa - jó

2014.03.08-án a VI. Tavaszi Gitártalálkozón NÍVÓ-díjat kapott

Farkas Liliána

 

2014.03.21-én a XVI. Deszki Maros menti Fesztiválon helyezést értek el:

   Vágó Natália  - III. díj
Németh Éva és – III. díj
Gyurcsik Andrea dicséretben részesült.

 

2014.04.04-én az Orosházi Regionális Csellista találkozón dicséretben részesült:

Martonosi Sára és Öövel Johanna

2014.04.16.-án a  Kiskunfélegyházi Magyar Zeneszerzők vokális és hangszeres műveire kiírt országos versenyén részt vett:

Gyurcsik Andrea és Vágó Angéla

2014.10.13-án a IV. Nemzetközi Bartók Béla Zeneiskolai Zongoraversenyen részt vettek:

Gyurcsik Andrea és Nagy Orsolya

2015.02.20-án az  Megyei Bicinium Éneklési Versenyen minősítést szerzett:

 Koltay Stefánia és Sonkodi Léna  - arany

2015.03.04-én a Szentesi Kortárszenei Találkozón helyezést értek el a következő diákok:

Hallósy Rita - jó

Szabó Eszter - jó

                                                                                Nagy Nóra - jó                                                                                 

Ördög Imola - kiváló  

Szélpál Csenge - jó

Bajusz Kata - kiváló

Régaisz Roland - jó  

Vágó Angéla - kiváló  

Gyurcsik Andrea - jó

Németh Éva  -  jó

Regős Eszter - jó

Zádori Petra  -  jó

Koltay Stefánia -  jó

Császár Marcell - kiváló

           

2015.03.20-án a XVII. Deszki Maros menti fesztiválon helyezést értek el:

Gyurcsik Andrea - 1 helyezés

Vágó Natália - dicséret

 

2015.04.14-én Az Éneklő Ifjúság Minősítő Hangversenyén a  Szegedi Pro Musica Gyermekkórus Arany minósítést szerzett.

 

2015.04.22-én az V. Dél-Alföldi Regionális furulyaversenyen helyezés értek el:

                                       Hallósy Rita  - III. díj                                          

                                        Szabó Eszter - III. díj                                           

Nagy Nóra    - III. díj  

2015.05.11-én a Csongrád Megyei Aranyhúr Hegedűversenyen minősítést szereztek:

              Sonkodi Léna   - arany               

Pál Boróka       - arany

Nagy Benedek  - arany

2015.05.19-én a Nemzetközi hegedűversenyen Óbecsén helyezést ért el:

            Zsibók Márk  -    III. helyezés          

2015.05.20-án az I. Istók Margit Zongoraversenyen helyezést ért el:    

               Szélpál Csenge - ezüst III. díj   

             

2016.03.02-án a XXVI. Szentesi Kortárszenei versenyen helyezést értek el a következő diákok:

      Régaisz Roland  - kiváló         

Csókás Anna - jó

Bajusz Kata -jó

Bonnemaizon Lorenzo -szóbeli dicséret        

Martonosi Sára - jó

Vágó Angéla - kiváló

Vágó Natália - jó

Németh Éva -jó

Gyurcsik Andrea - szóbeli dicséret  

Koltay Stefánia - kiváló

Zádori Petra -jó

Császár Marcell - jó   

Urbán Dorottya - jó      

         Németh Bercel -szóbeli dicséret

 

2016.03.05-én a IX. Országos Czidra László furulyaverseny területi válogatóján részt vettek:

          Szabó Eszter és Hallósy Rita         

 

2016.03.12-13-án a VIII. Tavaszi gitártalálkozón részt vett:

              Molnár Csinszka – Kiemelt dicséret              

   Kertész Mihály   – Dicséret   

2016.03.18-19-én a X. Országos Bartók Béla hegedű-duó versenyen részt vett:

Sonkodi Léna és Nagy Benedek 

2016.04.01-én a  XVIII. Deszki Maros menti fesztiválon helyezést értek el:

Szóló kategória:

Gyurcsik Andrea  - II. helyezés    

Vágó Natália  - különdíj  

 Kamara:

Molnár Zengő –  Üveges Gabriella -  különdíj  

 

2016.04.10-én a II. Kiskunfélegyházi Magyar Zeneszerzők Vokális és Hangszeres Műveire kiírt országos versenyen részt vett:

Gyurcsik Andrea, Vágó Angéla és Németh Éva

2016.04.19-én az Éneklő ifjúság Hangversenyén a Pro Musica AMI és a Gregor József Általános Iskola gyermekkara Arany minősítést kapott

2016.04.20-án a Delley József emlékére rendezet  VI. területi zongoraetűd versenyen részt vett:

Nagy Gergő - dicséret        

2016.05.04-én a Csongrád Megyei II. Aranyhúr hegedűversenyen minősítést kapott:

            Sonkodi Léna - arany                  

       Brcán Frida - arany            

Pál Boróka - bronz    

2016.11.10-12-én a VII. Farkas Ferenc Zongoraversenyen részt vett:

Bajusz Kata            

2017.02.10-én az  Megyei Bicinium Éneklési Versenyen minősítést szerzett:

Császár Dorka - Dusha-Kiss Luca - arany

Koltay Stefánia és Sonkodi Léna  - kiemelt arany

 

2017.02.17-én az M. Bodon Pál Zeneiskolában rendezett II. Regionális Hegedűversenyen dicséretet kapott:

Sonkodi Léna

 

2017.03.01-én a XXVII. Szentesi Kortárszenei Találkozón „Kiváló teljesítményéért”oklevelet kapott:

Gyurcsik  Andrea

Maric Konstantin

Martonosi Sára

Öövel Arho

Szente Kitti

Tirk Inez

Vágó Angéla

Vágó Natália

                                                                                                    „ Jó teljesítményéért” oklevelet kapott:

Bajusz Kata

Brcán Frida

Meleg Blanka

Nagy Gergő

Molnár Zengő

Urbán Dorottya

Nagy Anna

Régaisz Roland

 

2017. március 11-én a IX. Tavaszi Gitártalálkozón  részt vett:

                                                                                                             Molnár Csinszka – Kiemelt dicséret

                                                                                                                   Kertész Mihály   – Dicséret

 

2017.11.17-18.  XV. Országos Friss Antal Gordonkaversenyen helyezést ért el: 

                                                                                                                   Dusha-Kiss Luca  - I. helyezés

                                                                                                                      Martonosi Sára - dicséret

 

2018.03.07-én a XXVIII. Szentesi Kortárszenei Találkozón „Kiemelt Nívódíjat"  kapott:

                                                                                                                       Bonnemaizon Lorenzo

                                                                                                                             Nagy Benedek

                                                                                                                                Nagy Péter

                                                                                                                             Sonkodi Léna

                                                                                                                        Verdure Louis-Albert

                                                                                                   "Nívódíjat" kapott:

                                                                                                                            Gyurcsik Andrea         

                                                                                                                            Maric Konstantin

                                                                                                                                 Nagy Anna

                                                                                                                               Szekeres Rita

                                                                                                                                   Tirk Inez

                                                                                                                               Vágó Natália

                                                                                                   "Dicséretet" kapott:

                                                                                                                               Csanádi Réka

 

2018. március 11-én a X. Tavaszi Gitártalálkozón  részt vett:

                                                                                                                       Beláz Marcell – Nívódíj

                                                                                                                    Csiszér Csongor  – Nívódíj

                                                                                                                         Kristóf Sára - Nívódíj

                                                                                                                 Répás Roland - Kiemelt dicséret

                                                                                                                      Nagy Leonóra - Dicséret

                                                                                                                   Szekeres Katalin - Dicséret

2018. március 23-án a IX. Regionális Csellista Találkozón minősítést szerzett:

                                                                                                              Dusha-Kiss Luca - Kiemelt Nívódíj

                                                                                                                         Martonosi Sára - Ezüst

2018. március 24-én a Zenevarázslat négykezes zongoraversenyen  ARANY helyezést ért el:

                                                                                                            Laczkó Linett és Szabó Liza Kincső

2018. április 14-én a VI. Dél-alföldi Regionális Furulyaversenyen részt vett növendékeink:

                                                                                                               Fülöp Brigitta - II. hely

                                                                                                              Joób Noel - Különdíj

                                                                                                              Zakar Zsolna - Különdíj

                                                                                                             Molnár Méda, Molnár Zengő

2018. április 16-án az Éneklő Ifjúság Szeged Városi és Csongrád Megyei Hangversenyén eredményesen szerepelt:

                                                                                                            Gregor Józaef Általános Iskola és a Pro Musica AMI Gyermekkara - ARANY Diplomával minősítést és Országos Dicséretet kaptak

                                                                                                             A Pro Musica AMI Reneszánsz Együttese

2018. április 24-én a Dugonics András Piarista Gimnáziumban mergendezett városi szolfézsversenyen részt vett növendékeink:

                                                                                                               Nagy Anna  - Ezüst

                                                                                                              Verdure Louis-Albert - Ezüst

                                                                                                               Ábrahám Kira - Bronz

                                                                                                               Császár Dorka - Bronz

                                                                                                               Dervarics Viola - Bronz

                                                                                                               Dér Petra - Bronz

                                                                                                               Dusha - Kiss Luca - Bronz

2018. április 28-án a VII. Szegedi Regionális gitárversenyen részt vett növendékeink:

                                                                                                               Kamara csoport - Csiszér Csongor, Joób Martin, Meszlényi Kornél, Répás Roland - Nívódíj

                                                                                                               Joób Martin - Különdíj                                                                                                              

                                                                                                               Beláz Marcell

                                                                                                               Kristóf Sára

                                                                                                               Nagy Leonóra

 

2018. május 3-án a Békés Megyei Furulyaversenyen részt vett növendékünk:

                                                                                                               Szép-Gergely Zsófia - I. hely

2018. május 5-én a IV. Aranyhúr Megyei Hegedűversenyen részt vett növendékeink:

                                                                                                               Szekeres Rita - Kiemelt Arany

                                                                                                               Sepp Kristóf - Arany

                                                                                                               Végh Petra - Arany

                                                                                                                Faragó Fanni - Ezüst

                                                                                                                Vasziljev Anna - Bronz

2018. május 11-én az I. Triola Kertvárosi Zenei Versenyen részt vett növendékeink:

                                                                                                               Jenei Jázmin - Arany

                                                                                                               Miskolczi Aliz - Arany

                                                                                                               Fogas Fanni - Ezüst

2018. május 19-én a VII. Fantast Nemzetközi Hegedűversenyen részt vett növendékeink:

                                                                                                               Sonkodi Léna  - II. hely

                                                                                                               Nagy Benedek  - III. hely

                                                                                                              

                                                                                                              

2018. 11. 17. XIV. ORSZÁGOS KLARINÉTVERSENY TERÜLETI VÁLOGATÓJA SZEGEDEN
 
Nagy Péter Áron  -klarinét 46 pont   (T: Surján Noémi)  
 
2019. 02. 15. CSONGRÁD MEGYEI BICINIUM ÉNEKLÉSI VERSENY
 
Dusha-Kiss Luca - Császár Dorka - Arany Minősítés  (T: Dr. Siposné Koselák Krisztina)
Dervarics Viola - Nagy Anna  -Ezüst Minősítés (T: Dr. Siposné Koselák Krisztina)
 
X. ORSZÁGOS CZIDRA LÁSZLÓ FURULYAVERSENY SZEGEDEN TERÜLETI VÁLOGATÓ 2019.02.19.
 
Fülöp Brigitta -furulya 49 pont (T: Surján Noémi)
Molnár Zengő -furulya 43 pont (T: Surján Noémi)
Zakar Zsolna -furulya 48 pont (T: Surján Noémi)
 
2019. 02. 28. - 03. 03. EGRI ZENEVARÁZSLAT NEMZETKÖZI NÉGYKEZES ZONGORAVERSENY 
 
         Laczkó Linett- zongora II. korcsoport Ezüst helyezés (T: Erdős Kinga)
         Szabó Liza Kincső - zongora II. korcsoport Ezüst helyezés (T: Erdős Kinga)
 
2019. 03. 06. XXIX. SZENTESI KORTÁRS ZENEI VERSENY
 
Bonnemaizon Lorenzo -zongora - Kiemelt Nívódíj (T: Demeter Lászlóné)            
Nagy Anna-zongora - Kiemelt Nívódíj (T: Demeter Lászlóné)
Sepp Kristóf Zalán -hegedű - Kiemelt Nívódíj (T: Demeter László)
Végh Mira-zongora - Kiemelt Nívódíj (T: Demeter Lászlóné)
Dér Petra -zongora - Kiemelt Nívódíj (T: Bálint Réka) 
Tirk Inez -zongora - Nívódíj (T: Szabó Anikó) 
Fülöp Dorina -furulya - Kiemelt Nívódíj  (T: Surján Noémi)
Molnár Méda -furulya - Nívódíj (T: Surján N.)                                                                                                                                   
 
 Tanári Különdíj: Surján Noémi, Demeter Lászlóné
 Korrepetitori Különdíj: Káuzli Bálint

 
2019. 03. 07. XIV. ORSZÁGOS „ ALBA  REGIA” KAMARAZENE VERSENY, DEBRECENI TERÜLETI VÁLOGATÓ
 
Sonkodi Léna Stella-hegedű
Nagy Benedek Máté-hegedű
Martonosi Sára-cselló
      53 pont
 
Szép-Gergely Zsófia Helga-furulya
Ördög Imola Erzsébet-furulya
Nagy Orsolya-zongora
        52 pont
Továbbjutottak a döntőbe. / 50 pont felett / 
 
2019. 03. 08-09. VI. NEMZETKÖZI HEGEDŰ FESZTIVÁL TÖRÖKSZENTMIKLÓSON
 
Végh Petra Alexa - hegedű - Dicséret (T: Szabó-Vági Anikó)
 
2019. 03. 09-10. XI. TAVASZI GITÁRTALÁLKOZÓ A DUGONICS ANDRÁS PIARISTA GIMNÁZIUMBAN
 
Répás Roland - Kiemelt Dicséret (T: Vajtó Gergely)
Csiszér Csongor - Kiemelt Dicséret (T: Vajtó Gergely)
Beláz Marcell - Nívódíj (T: Gaál István)
Joób Martin  - Nívódíj (T: Vajtó Gergely)
 
2019. 03. 28. TOPOLYAI ZENEI VERSENY
 
Beláz Marcell    - gitár I. helyezés                      (T: Gaál István)
 
2019. 04. 05. MUZIKA BALKANIKA ZENEMŰVÉSZETI VERSENY A KOLO SZERB KULTURÁLIS KÖZPONTBAN MÓRAHALOM
 
Gyurcsik Andrea-Vágó Natália -Kiváló redményért oklevél (T: Zomboriné G. Klára)
     Üveges László - Kiváló redményért oklevél (T: Zomboriné G. Klára)
     Szabó Sára -Bronz Diploma (T: Bálint Réka) 
 
2019. 04. 09. AZ ÉNEKLŐ IFJÚSÁG SZEGED VÁROSI ÉS CSONGRÁD MEGYEI HANGVERSENYE  
 
A GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS A PRO MUSICA  AMI GYERMEKKARA 
        Karnagy: Dr. Siposné Koselák Krisztina
                                                       ARANY DIPLOMÁVAL MINŐSÍTÉS  
 
2019. 04. 12. I. NEMZETKÖZI GITÁRVERSENY SZEGEDEN
            Beláz Marcell -I. helyezés (T: Gaál István)
                                            Különdíj: zenei táborban való részvétel
 
2019. 04. 16. VI. CSONGRÁD MEGYEI FAFÚVÓS VERSENY SZENTESEN
 
           Meleg Blanka  -klarinét -Emléklap (T: Surján Noémi)
           Nagy Péter Áron  -klarinét -III. helyezés (T: Surján Noémi)
 
2019. 04. 27. XIV. ORSZÁGOS „ ALBA  REGIA” KAMARAZENE VERSENY, SZÉKESFEHÉRVÁR
 
Sonkodi Léna Stella-hegedű (T: Baranyai Györgyné)
Nagy Benedek Máté-hegedű  (T: Baranyai Györgyné) 
Martonosi Sára-cselló (T: Tornyai Jenő)    
-Különdíj 
 
Szép-Gergely Zsófia Helga-furulya (T: Lőrincz László )
Ördög Imola Erzsébet - furulya  (T: Lőrincz László )
Nagy Orsolya-zongora (T: Káuzli Bálint )    
  -Emléklap 
 
2019. 05. 11. CSONGRÁD MEGYEI V. ARANYHÚR HEGEDŰVERSENY CSONGRÁD
         
            Szekeres Rita               - Arany Minősítés         (T: Baranyai Györgyné) 
            Sepp Kristóf Zalán       - Arany Minősítés           (T: Demeter László)   
            Filep Viola Fanni         - Bronz Minősítés           (T: Szabó-Vági Anikó)
            Bosch Leó                    - Ezüst Minősítés         (T: Szabó-Vági Anikó)
            Vasiljev Anna              - Bronz Minősítés           (T: Szabó-Vági Anikó)
 
2019. 05. 13-23. „FANTAST 2019” VIII. NEMZETKÖZI VERSENY ÓBECSÉN
 
Sonkodi Léna Stella -hegedű - II. helyezés (T: Baranyai Györgyné)
Bonnemaizon Lorenzó Bendegúz -zongora  - III. helyezés (T: Demeter Lászlóné)